Ateliér Pimpinella

MgA. Lucie Lukášková

Narozena v 1972 v Praze, absolvovala Střední uměleckoprůmyslovou školu Václava Hollara a v roce 2004 VŠ UMPRUM v oboru textilní design.
Řídila výšivku na filmu Letopisy Narnie Princ Caspian.

Žije v JČ, v roce 2012 založila Ateliér Pimpinella, zabývající se vinutým sklem. Od roku 2017 má dílnu s vinutým sklem pro veřejnost v Klášterech Český Krumlov, kde se mimo jiné zabývá i prací s dětmi.
V roce 2016 pořádala první Sympozium vinutých perel, která pořádá dodnes.

"Zabývám se originálními šperky z vinutého skla. A prací na originálních solitérních korálech.
Miluji Český Krumlov a můj život se s ním prolíná už od mládí. Je to jedno z nejmagičtějších měst, co jsem kdy měla tu čest poznat. Krumlov člověka přijme a pohltí. Žijí zde báječní lidé s rozhledem a otevřenou myslí, kteří vám otevřou svou náruč a srdce. A je potom snadné spolupracovat a tvořit krásné věci. Našla jsem zde svůj domov."

FB_IMG_1612899277661logo

5 položek celkem
Skleněný korál - Z jiné planety
585 Kč

Solitérní ručně vinutý a dotvářený korál z Ateliéru Pimpinella. Velikost cca 2,5 cm, na koženém řemínku.

266
Ručně vinuté korále - My
850 Kč

My - patříme k sobě... ručně vinuté skleněné korále v lila tónech na koženém řemínku. Průměr jednoho korálu příčně 1,5 cm, podélně 2 cm.

260
Solitérní korál - Hledej mne
1 200 Kč

Perleťová křehká krása, ve skle ukrytá, s tóny modré, zelené a rudé. Délka korálu 2,6 cm, průměr 2,3 cm, na kulatém řemínku s magnetickým zapínáním s pojistkou. Délka řemínku 48...

269
Solitérní korál - Rosný bod
1 900 Kč

Jedinečný šperk pro jedinečnou osobnost. Žár i chlad zachycený ve skle. Průměr korálu cca 4,5 cm, na koženém řemínku.

263
Skleněný korál - Rybiččin sen
1 950 Kč

Skleněný ručně vinutý korál, průměr cca 4, 5 cm na kulatém koženém řemínku. Jemný a přitom výrazný šperk nejen pro milovnce vodních krás.

257

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení