Krumlov - Radek Interholz

Kód: 44
Neohodnoceno
3 000 Kč
Na dotaz

Krumlov známý neznámý... Radkův osobitý styl vám ukáže Krumlov zase trochu jinak.

Fotokopie Radkovy originální kresby, na plátně a dřevěném rámu, rozměry 50 X 50 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radek se narodil a žije v Českém Krumlově. Při procházkách městem ho můžete slyšet hrát na kytaru nejčastěji v Seminární zahradě vedle Regionálního muzea, ale také na kulturních a společenských akcích. Kromě hry na kytaru se Radek věnuje originálním kresbám krumlovských motivů pastelkami na papír. Mimo to působí jako asistent pedagoga v základní škole.

V naší nabídce najdete ještě jeho CD Classical guitars v kategorii Umění & kultura, hudba.

Radek se narodil a žije v Českém Krumlově. Při procházkách městem ho můžete slyšet hrát na kytaru nejčastěji v Seminární zahradě vedle Regionálního muzea, ale také na kulturních a společenských akcích. Radek je bravurním hráčem na kytru a jeho aranže osloví i hudební odborníky.

Tóny Radkovy kytary vás tak mohou v Krumlově provázet například májovým večerem... šeří se, opadávají růžové květy kaštanu, voda v kašně na vyhlídce Seminární zahrady poklidně zurčí a do toho zaznívají tóny Radkovy kytary... Takhle jsem Radka v Seminární zahradě slyšela hrát poprvé já :-). Snad trochu toho májového kouzla přeneseme s nahrávkami i k vám.

Kromě hry na kytaru se Radek věnuje originálním kresbám krumlovských motivů pastelkami na papír a působí jako asistent pedagoga v základní škole.

radek