Krumlov - Radek Interholz

Kód: 44
Neohodnoceno
3 000 Kč
Na dotaz

Krumlov známý neznámý... Radkův osobitý styl vám ukáže Krumlov zase trochu jinak.

Fotokopie Radkovy originální kresby, na plátně a dřevěném rámu, rozměry 50 X 50 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radek se narodil a žije v Českém Krumlově. Při procházkách městem ho můžete slyšet hrát na kytaru nejčastěji v Seminární zahradě vedle Regionálního muzea, ale také na kulturních a společenských akcích. Kromě hry na kytaru se Radek věnuje originálním kresbám krumlovských motivů pastelkami na papír. Mimo to působí jako asistent pedagoga v základní škole.

V naší nabídce najdete ještě jeho CD Classical guitars v kategorii Umění & kultura, hudba.

Radek se narodil a žije v Českém Krumlově. Při procházkách městem ho můžete slyšet hrát na kytaru nejčastěji v Seminární zahradě vedle Regionálního muzea, ale také na kulturních a společenských akcích. Radek je bravurním hráčem na kytru a jeho aranže osloví i hudební odborníky.

Tóny Radkovy kytary vás tak mohou v Krumlově provázet například májovým večerem... šeří se, opadávají růžové květy kaštanu, voda v kašně na vyhlídce Seminární zahrady poklidně zurčí a do toho zaznívají tóny Radkovy kytary... Takhle jsem Radka v Seminární zahradě slyšela hrát poprvé já :-). Snad trochu toho májového kouzla přeneseme s nahrávkami i k vám.

Kromě hry na kytaru se Radek věnuje originálním kresbám krumlovských motivů pastelkami na papír a působí jako asistent pedagoga v základní škole.

radek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení