Brož myška - zelená

Kód: 50
Neohodnoceno
Značka: Katy design
450 Kč
Skladem

Ručně šitá brož od Katy design. Rozměry 7, 5 x 4, 5 cm, ze zadní strany brožové zapínání s pojistkou.

Vidět tyhle brože naživo je ještě lepší, jsou nádherné a propracované do nejmenšího detailu! Dokonce mají pohyblivé končetiny. Raději jsem nezkoušela spočitat, kolik titěrných stehů je za ušitím každé z nich... Ušít jednu trvá celý den. Komu se tahle myší slečna usadí na klopě nebo svetříku?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně šitá brož od Katy design. Rozměry 7, 5 x 4, 5 cm, ze zadní strany brožové zapínání s pojistkou.

Vidět tyhle brože naživo je ještě lepší, jsou nádherné a propracované do nejmenšího detailu! Dokonce mají pohyblivé končetiny.

Raději jsem nezkoušela spočitat, kolik titěrných stehů je za ušitím každé z nich... Ušít jednu trvá celý den. Komu se tahle malá myší slečna usadí na klopě nebo svetříku?

Za značkou Katy design stojí Kateřina Hynštová. Po studiu na SUPŠ sv. Anežky v Českém Krumlově pokračovala ve studiu konzervování a restaurování keramiky a dále designu keramiky. V Krumlově se nakonec s rodinou zabydlela. Nejvíce se věnuje porcelánu.

Její subtilní šálky, hrnečky a konvičky doplňují také brože nebo vonná srdíčka do šatníku. V Katčině tvorbě ale také najdeme ručně šité šperky a textilní hračky propracované do detailů. Ať už porcelán nebo "šití,"  pokaždé jde o jedinečné kousky, kterým rádi pořídíte "bratříčky." 

Doplňkové parametry

Kategorie: Umění & řemeslo
Hmotnost: 0.2 kg

Za značkou Katy design stojí Kateřina Hynštová. Po studiu na SUPŠ sv. Anežky v Českém Krumlově pokračovala ve studiu konzervování a restaurování keramiky a dále designu keramiky. V Krumlově se nakonec s rodinou zabydlela. Nejvíce se věnuje porcelánu. Její subtilní šálky, hrnečky a konvičky doplňují také brože nebo vonná srdíčka do šatníku. V její tvrobě ale také najdeme ručně šité šperky a textilní hračky propracované do detailů. Ať už porcelán nebo "šití,"  pokaždé jde o jedinečné kousky, kterým rádi pořídíte "bratříčky." 

Katka